مهرناز چهارشنبه 11 شهریور 1394 05:05 نظرات ()مارتین فریمن تمایلی به افزایش دوران فیلم برداری شرلوک ندارد در حالی که طرفداران میلیونی سریال دوست دارند قسمت های بیشتری تولید شوند.
این بازیگر که نقش جان واتسون را در کنار شرلوک هلمز بندیکت کامبربچ بازی می کند گفت که حتی اگر بی بی سی تصمیم به طولانی کردن قسمت ها ی این سریال محبوب داشته باشد، حوصله ی او سر می رود.

فریمن در مصاحبه ای با مارک لاسن در جشنواره تلویزیونی ادینبرا گفت : "همه می گن قسمت های بیشتری درست کنید. مثل سریال "دفتر" می شه و درسته که قسمت های بیشتری می خواید ولی بعد از پنج سال ازمون متنفر می شید"
او اضافه کرد "من مسئول تولید سریال نیستم. اما یه جورایی خوشحالم که همیشه فیلم برداری نداریم چون حوصله م زود سر میره. واقعا همین طوره.دلم می خواد کارهای دیگه انجام بدم. کاری که با شور و علاقه شروع  می کنم و برام مثل تفریح می مونه تبدیل می شه به احساس کلافگی ."

در ادامه گفت "من وارد دنیای بازیگری نشدم که جایگزین شغل های معمولی باشه. ناشناخته ها رو دوست دارم. دوست دارم ندونم کار بعدیم چه خواهد بود. فکر می کنم یه نوع ماجراجوییه. این طور نیستم که بگم شش هفته بی کار هستم و سریع یه کاری جور کنم. اگر فیلم برداری شرلوک نه ماه طول می کشید، ماه اول عالی و هشت ماه بقیه کلافه کننده می شد."

فریمن در اوایل امسال در فیلم برداری قسمت ویژه ی شرلوک حضور داشت که انتظار می رود حوالی کریسمس و یا اوایل سال میلادی آینده پخش شود. فیلم برداری فصل جدید نیز در سال 2016 آغاز می شود.

او گفت که به دیدن ایفای نقش همکارش بندیکت کامبربچ در هلمت رفته است و اجرای او را تحسین کرد: "خیلی خوب بود. واضح بود، شکسپیر رو قابل فهم کرد و او اضافه کرد که به دوستش نصیحت نکرد چون به او کمکی نمی کرد."وقتی یک نفر روی صحنه ست واکنش فقط می تونه مثبت باشه. چیز دیگه ای کمک نمی کنه چون کاری نمی شه کرد."

فریمن که ویدیویی در حمایت از حزب کارگر در انتخابات اخیر ضبط کرده بود، همین طور اظهار کرد که طرفدار جرمی کربین در انتخابات رهبری حزب بود.

فریمن گفت:"فکر می کنم از بین چهار کاندیدای دیگه اصلح تر باشه."

"من برای همشون احترام قائلم چون خودم از پسش برنمیام و همه شون طرف ما هستند اما او فرد قابلی ست."

با وجود عقاید سیاسی اش، فریمن گفته است که علاقه ای به ورود به دنیای سیاست ندارد و همین طور گفت که پس از ضبط ویدیو برای حزب کارگر او به برنامه ی گفت و گوی بی بی سی دعوت شد اما او این دعوت را رد کرد.


ترجمه از بیکر استریت 

اخبار تکمیلی از جشنواره ی ادینبرا