2-1-2013813191138

نام گری اولدمن برای بازی در قسمت هفتم مجموعه فیلم علمی ـ تخیلی «جنگ‌های ستاره‌ای» شنیده می‌شود. او رقیب بندیکت کامبرباچ در این فیلم است.

به گزارش مووی مگ به نقل از فارس، منابع نزدیک به کمپانی والت‌دیزنی می‌گویند اولدمن نامزد بازی در همان نقشی است که کامبرباچ هم برای بازی در آن، دعوت به همکاری شده است.

همین منابع می‌گویند تهیه‌کنندگان «جنگ‌های ستاره‌ای: اپیزود هفتم» برای انتخاب یکی از این دو بازیگر برای حضور در یک نقش واحد، بر سر دوراهی قرار گرفته‌اند.

با وجود اعلام خبر حضور بندیکت کامبرباچ و گری اولدمن برای بازی در یک نقش واحد در قسمت هفتم این مجموعه فیلم، هنوز معلوم نیست چه نقشی در قصه آن دارند.

منابع نزدیک به فیلم می گویندتهیه کنندگان آن علاقه زیادی به حضور هر دو بازیگر در فیلم دارند و نمی توانند تصمیم بگیرند کدام یک را حذف کنند.

جی‌جی‌آبرامز و لاورنس کاسدان نویسندگان فیلم‌‌نامه فیلم هم، توضیحی درباره نقش و نوع کاراکتری که یکی از این دو بازیگر باید بازی کند، به رسانه‌های گروهی نداده‌اند.

شنیده می‌شود که این دو کار زیادی بر روی این کاراکتر کرده‌اند و این شخصیت، یکی از چهره‌های مطرح قصه قسمت هفتم فیلم است.

این در حالی است که بسیاری از کاراکترهای اصلی قسمت‌های قبلی (و از جمله نسخه اصلی سال 1977) در قسمت تازه «جنگ‌های ستاره‌ای» ‌حضور دارند.

به نوشته سایت اینترنتی موویز، مسئولان کمپانی والت دیزنی و شرکت فیلم‌سازی لوکاس فیلمز، هنوز خط اصلی قسمت تازه این اکشن علمی تخیلی را فاش نکرده‌اند.

هریسون فورد، مارک هامبل، کری فیشر، بیلی ویلیامز، آنتونی دانیلز و بان مک دارمید از جمله بازیگرانی هستند که در هفتمین قسمت فیلم بازی خواهند کرد.

بر اساس شنیده‌ها، قصه قسمت تازه مجموعه فیلم «جنگ‌های ستاره‌ای» به قصه قسمت اول آن، بسیار نزدیک خواهد بود. به همین‌ دلیل ، سه بازیگر قسمت اول دوباره به ماجراجویی‌های فیلم برگشته‌اند.

این در حالی است که هریسون فورد در گفت و گویی اعلام کرد هنوز آماده امضای قرارداد بازی در فیلم نیست و ترجیح می دهد به جای آن، در قسمت تازه ای از «ایندیانا جونز» بازی کند.

«جنگ‌های ستاره‌ای: اپیزود هفتم» برای هجدهم دسامبر سال 2015 به روی پرده سینماهای آمریکای شمالی می‌رود. ولی هنوز زمان شروع فیلم‌برداری آن مشخص نیست.

بخش اعظم صحنه‌های فیلم در شهر لندن فیلم‌بردای خواهد شد. جی‌جی‌آبرامز سازنده دو قسمت تازه «سفرهای ستاره‌ای»، کارگردان قسمت هفتم «جنگ‌های ستاره‌ای» است.

دو قسمت هشتم و نهم این مجموعه فیلم برای نمایش عمومی در دسامبر سال‌های 2017 و 2019 آماده خواهد شد و هنوز معلوم نیست آبرامز کارگردان آن‌ها خواهد بود یا خیر.

آبرامز به خاطر کارگردانی قسمت هفتم فیلم، مجبور به قطع همکاری‌اش با سومین قسمت «سفرهای ستاره‌ای» شد.

رسانه های گروهی هنوز نتوانسته اند با بندیکت کامبرباچ و گری اولدمن در رابطه با حضورشان در قسمت هفتم «جنگ های ستاره ای» صحبتی کنند.