شرلوک در قالب لگو

شرلوک در قالب لگو

Sherlockpedia

لگو های ، سری اسباب بازی هایی هستند که از قطعات کوچک عموما پلاستیکی تشکیل شده اند و باید آن ها را سر هم کرد و برای سرگرمی اشکال و موارد مختلفی ساخت . بی شک با آن ها آشنا هستید … از زمانی که قهرمانان دنیای کودکان ، شخصیت های کارتونی یا شخصیت های موجود در یک فیلم یا سریال شده اند ، لگو هایی هم برای هر یک از این آثار سینمایی ، کارتونی و یا تلویزیونی ، جهت سرگرمی ساخته شده است که بی شک در دنیای امروزی بسیار محبوبند .

سایت Lego Cuusoo جایی برای اعضای آن که عموما مردمی عادی هستند ، می باشد تا ایده هایی برای ساخته شدن لگو های مختلف ارائه بدهند و هر ایده ای که 10000 نفر آن را حمایت کنند (یا به اصطلاح Support) برای ساخته شدن به عنوان یک محصول رسمی لگو بررسی می شود و اگر مورد تایید قرار گرفت و تولید شد ، یک درصد فروش اینترنتی آن به صاحب ایده داده می شود .

 و حال نوبت به سریال Sherlock رسیده است . این سریال که طرفداران زیادی میان نوجوانان دارد ، از طرف Flailx ، سوژه ی تازه ای برای لگو شدن طراحی شده و تا به حال حدود 5300 نفر آن را حمایت کرده اند . اگر به روزی امید دارید که این جورکردنی ها برایتان قابل دسترسی باشند ، با کلیک بر روی تصویر زیر به صفحه ی ایده ی Sherlock رفته و بر روی دکمه ی سبزرنگ Support کلیک کنید ولی توجه داشته باشید که پیش از آن باید عضو سایت شوید .

پست های مرتبط

بدون پست مرتبط یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *