بندیکت در جشنوارۀ بین المللی فیلم تورنتو

بندیکت در جشنوارۀ بین المللی فیلم تورنتو

مهرناز

با اتمام فیلم برداری شرلوک، پروژه ی بعدی مهم بندیکت شرکت در جشنواره ی فیلم تورنتو بود. در ماه آگوست اعلام شد که سه فیلم بندیکت کامبربچ در این جشنواره برای اولین بار اکران خواهند شد و همین طور اینکه فیلم رکن پنجم که در آن بندیکت نقش جولین آسانژ را بازی می کند فیلمی بود که در شب گشایش این فستیوال به روی صحنه رفت. با داشتن سه فیلم در این جشنواره، بندیکت به مرد جشنواره ی تورنتو معروف شده بود.

 رکن پنجم اولین بازی بندیکت در نقش اصلی یک فیلم هالیوودی است. این فیلم روز پنج شنبه  5 سپتامبر در سالن روی تامپسون شهر تورنتو به روی صحنه رفت و بندیکت و سایر بازیگران و دست اندرکاران این فیلم بر روی فرش قرمز ظاهر شدند. برای استقبال از این فیلم و مخصوصا بندیکت بسیاری از طرفدارن او در بیرون این سالن جمع شده بودند. ویدیو هایی زیر استقبال طرفدران از بندیکت و دو مصاحبه از فرش قرمز این فیلم رو می تونید ببینید.

ویدیو استقبال طرفداران از بندیکت کامبربچ: 16 مگابایت

ویدیو مصاحبه ی فرش قرمز با بندیکت کامبربچ-فیلم رکن پنجم:9.31 مگابایت

روز جمعه 6 سپتامبر، کنفرانس خبری رکن پنجم با حضور بازیگران، کارگردان، نویسنده و تهیه کننده های فیلم برگزار شد و دست اندرکاران این فیلم به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند. برای دیدن ویدیو این کنفرانس روی لینک زیر کلیک کنید.

کنفرانس خبری رکن پنجم: 90 مگابایت

بعد از ظهر جمعه اکران فیلم دیگه ای که بندیکت در اون نقش کوتاهی داره بود به اسم دوازده سال بردگی. او در این فیلم با بازیگرانی ازجمله چیئوتل اجیوفر، مایکل فسبندر، برد پیت هم بازی می شود. فرش قرمز این فیلم به دلیل احتمال حضور برد پیت خیلی شلوغ بوده ولی گفته می شه برای بندیکت جیغ های بلندتری کشیدند تا برد پیت!

یه نکته ی جالبم اینه که بندیکت به دلیل دیر رسیدن نتونسته بود که برای گرفتن عکس و دادن امضا پیش طرفدرایی که ساعت ها منتظرش بودند بره (تو ویدیو هم به این نکته اشاره می کنه) ولی یک ربع بعد از اتمام مصاحبه هاش با شبکه های تلویزیونی برمی گرده و به همه ی کسایی که منتظرش موندند امضا می ده. 

و بندیکت هم متقابلا همین حس رو داره ولی فکر کنم برای نشون دادنش کمی به تمرین نیاز داره.

بندیکت -فرش قرمز دوازه سال بردگی:6.72 مگابایت

کل روز شنبه ونیم روز یکشنبه هم مصاحبه های مطبوعاتی برای رکن پنجم رو انجام داده. یکی از خبرنگارهای یو اس ای دیلی تعجب کرده بود که چطور بندیکت می تونه تو یه روز شصت و چهار مصاحبه پشت سر هم انجام بده! کلی هم تو این دو روز برای نشریه های مختلف عکس گرفته. 

متاسفانه بندیکت به دلیل مشغله ی کاری (آمادگی برای فیلم برداری بازی تقلید)  به لندن بازگشت و نتونست برای اکران سومین فیلمی که در این جشنواره از او نمایش دادند حضور داشته باشه. فیلم آگوست: اوساج کانتی پر از ستاره های مطرح هالیوود از جمله مریل استریپ، جولیا رابرتس، ایوان مکگرگر، سم شپرد، جولیت لویس، کریس کوپراست که در اکران این فیلم در تورنتو حضور داشتند (به غیر از مریل استریپ که به دلیل ناخوشی حضور نداشت). با اینکه نقش بندیکت در این فیلم کوتاهه ولی خیلی از منتقد ها گفتند که بسیار تاثیر گذاره و جنبه ی دیگه ای از بازیگری او رو به نمایش می ذاره.گفته می شه تو این فیلم بندیکت بر خلاف نقشش در شرلوک شخصیت خجالتی و معمولی ای رو بازی می کنه. همین طور تکه ای کوتاهی هم  پیانو می زنه و می خونه! منتقد ها و تماشاگرها از این فیلم تعریف کردند و پیش بینی می کنند که در مراسم اسکار برنده ی جایزه های مختلفی بشه. جالبه بدونید که صحنه ی مورد علاقه ی جولیا رابرتس در این فیلم صحنه ای با بازی بندیکت و سم شپرد ه!

این بود خلاصه ای از خبر هایی که این چند روز در مورد بندیکت منتشر شده بود. به امید موفقیت های بیشترش و همین طور پخش زودتر شرلوک! 

جمع آوری مطلب از مهرناز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *